RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

0
0
0
s2smodern

 

RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Değerli TEMAD ailesi;

Bizler emekli ve muvazzaf personelimiz, şehit ve gazi ailelerimiz ile Büyük Türk Silahlı Kuvvetleri ailesinin bir parçasıyız. Bu ailenin bir parçası olarak, milletimizle birlikte sahip olduğumuz köklü geleneklerin yaşatılmasına, gelecek nesillere aktarılmasına, kırgınlıkların unutulmasına, gönüllerde sevgi ve kardeşlik duygularının kökleşmesine vesile olan bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın buruk sevincini yaşıyoruz.

Gönül, geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle birlikte yine bir arada olmayı isterdi. Ancak tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek için bu bayramı da evlerimizde geçireceğiz.

Biz Astsubaylar; vatan savunmasında, devlet ve milletimize hizmet etmek için çıktığımız bu kutsal yolda, kanımız ve canımız üzerine yemin ederek mesleğe başlarız ki, bu yemin emekli olana kadar değil ölene kadar sürer. Bu nedenle Türk Milletinin kahraman evlatlarından oluşan Astsubaylar ve Emeklileri, Cumhuriyetimizin kurulduğu günden bugüne kadar, ülkemizde ve bölgemizde huzur ve barış ortamının oluşmasında gerektiğinde hayatlarını dahi feda etmişler, devletimizin varlığı, birliği ve bütünlüğünü korumak adına günümüzde de kutsal mücadelelerini sürdürmektedirler.

Bu duygularla, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin değerli üyeleri ve ailelerinin, gazilerimizin ve şehitlerimizin değerli aileleri ile özellikle bu özel günlerde ailelerinden ve sevdiklerinden uzakta vatanın bütünlüğü adına mücadele etmekte olan meslektaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, bu zor günleri birlik, beraberlik ve dayanışmayla atlatarak, önümüzdeki yıllarda yine eskisi gibi bir arada kutlayacağımız bayram günlerinin umut ve özlemiyle sağlık, başarı ve esenlikler diliyorum.

Hamza DÜRGEN

TEMAD Genel Başkanı

SİTE İÇİ ARAMA

 

ZİYARETÇİ SAYISI

15300837
Bugün
Hafta
Ay
Toplam
8326
82001
106957
15300837

IP: 46.229.168.148

Hamza DÜRGEN

E-Mail : info@hamzadurgen.com

Site Kuruluş Tarihi : 15.01.2011